Elektrik Tesisatlarında Kullanılan Ürünlerin Test Ve Belgelendirme Süreçleri

ETMD Merkez Ofisimizde Gerçekleşecek Eğitim

Elektrik Tesisatlarında Kullanılan Ürünler Test ve Belgelendirme Süreçleri

WIN 2018 Seminerler

WIN Eurasia kapsamında gerçekleştirilen Electrotech Fuarında, değerli katılımcılarımızın sunumlarıyla Seminerlerimiz gerçekleşti.

“Muhtemel Patlayıcı Gaz ve Toz Atmosferlerinde Elektrik Tesisatları” Semineri

Toplantı salonumuzun kapasitesi 60 kişilik olduğundan ancak rezervasyon yaptıran üyelerimiz ve meslektaşlarımıza başvuru sırasına göre yer ayrılabilmektedir. Katılmayı arzu eden üyelerimiz ve meslektaşlarımızın derneğimize 09 Aralık 2016 tarihine kadar e-posta, faks veya telefonla rezervasyon yaptırmalarını saygı ile rica ederiz. ETMD Müdürü Tanju AKLEMAN

“OG Koruma Röleleri ve Sistemleri” Semineri ETMD Dernek Merkezinde Verilecek. (02 Nisan 2016)

Sayın Üyelerimiz, Sayın Meslektaşlarımız, Aşağıda program ve içeriğini verdiğimiz konferans ücretsiz olarak, derneğimizin toplantı salonunda düzenlenmektedir. Toplantı salonumuzun kapasitesi 60 kişilik olduğundan ancak rezervasyon yaptıran üyelerimiz ve meslektaşlarımıza başvuru sırasına göre yer ayrılabilmektedir.

Yıldırımdan Korunma Semineri, Yılkomer firması tarafından ETMD Dernek Merkezinde Gerçekleştirildi (27 Şubat 2016)

Yıldırımdan Korunma Merkezi (Yılkomer), “Alçak Gerilim Parafudr Sistemleri ve Ürün Seçim Kriterleri” ve “Solar Sistemlerde Yıldırımdan Korunma Sistem Tasarımı ve Önemi” Seminerini ETMD Dernek Merkezinde Gerçekleştirdi. (27 Şubat 2016) Konular hakkında sunum Serdar AKSOY tarafından yapıldı ve katılımcılar sorularıyla sunuma renk kattılar.

Yıldırımdan Korunma Semineri, Yılkomer firması tarafından ETMD Dernek Merkezinde Verilecek. (27 Şubat 2016)

Sayın Üyelerimiz, Sayın Meslektaşlarımız, Aşağıda program ve içeriğini verdiğimiz konferans ücretsiz olarak, derneğimizin toplantı salonunda düzenlenmektedir. Toplantı salonumuzun kapasitesi 60 kişilik olduğundan ancak rezervasyon yaptıran üyelerimiz ve meslektaşlarımıza başvuru sırasına göre yer ayrılabilmektedir. Katılmayı arzu eden üyelerimiz ve meslektaşlarımızın derneğimize 25 Şubat 2016 tarihine kadar e-posta, faks veya telefonla rezervasyon yaptırmalarını saygı ile rica ederiz.

OG Koruma Röleleri ve Sistemleri” Semineri | Schneider Electric

02 Nisan 2016 Cumartesi günü ETMD Dernek merkezinde gerçekleşen seminerde sunum Schneider Electric firmasından Güney Erkolukısa tarafından yapıldı. Schneider Electric firmasına ve Güney Erkolukısa’ya ETMD’nin bu semineri düzenlemesine katkıda bulundukları için teşekkür ederiz.

“e-Design Programı Programı” Semineri 05 Aralık 2015 Günü ABB tarafından Gerçekleştirildi

ABB firması tarafından verilen “e-Design Programı” Semineri 05 Aralık 2015 Cumartesi günü ETMD Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Seminerin giriş konuşması ETMD Yönetim Kurulu Başkanı V. Tuncer ÖZEKLİ tarafından yapıldı. ABB Alçak Gerilim Ürünleri Bölümünde Preskripsiyon Mühendisi olarak çalışan Hakan POLATKAN tarafından sunumu yapılan Seminerde öncelikle e-Design Programı katılımcılara detayları ile tanıtıldı. İkinci bölümde programla yapılabilecek çalışmalar örnek üzerinden katılımcılarla paylaşıldı.

“e-Design Programı” Semineri, ABB firması tarafından ETMD Dernek Merkezinde Verilecek. (05 Aralık 2015)

ABB tarafından verilecek “e-Design Programı” Semineri 05 Aralık Cumartesi 2015 Saat: 10:30 – 13:30 Sayın Üyelerimiz, Sayın Meslektaşlarımız, Aşağıda program ve içeriğini verdiğimiz seminer ücretsiz olarak, derneğimizin toplantı salonunda düzenlenmektedir. Toplantı salonumuzun kapasitesi 60 kişilik olduğundan ancak rezervasyon yaptıran üyelerimiz ve meslektaşlarımıza başvuru sırasına göre yer ayrılabilmektedir.