Schneider Electric Cinsiyet Eşitliği konusunda dünyada en iyi 15 şirket arasında yer aldı

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Equileap tarafından hazırlanan endekste Cinsiyet Eşitliği alanında en iyi 15 şirket arasında yer aldı. Schneider Electric kendi sektöründe liderliğini korudu ve Cinsiyet Eşitliği endeksinde birinci sırada yer aldı.

Günsan’ın başarılı iş ortakları Meksika’da bir araya geldi

Anahtar ve priz sektöründe, alternatif ve yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Günsan Elektrik, iş ortaklarını Meksika’da bir araya getirdi.

Prysmian Kablo’nun üstün telekomünikasyon kablo ve sistemleri

Prysmian Kablo fiber optik, bakır telekom kablo sistemleri ve aksesuarları ile toplumların, kıtaların ve ülkelerin birbirlerine her zamankinden daha yakın olmasına yardımcı oluyor.

“Enerji, elektrik ve elektronik sektörleri WIN EURASIA'da buluşacak”

Industrial Energy Systems EURASIA, 2019'dan itibaren yenilenen ve geliştirilmiş konseptiyle hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin WIN EURASIA deneyimlerine değer katacak.

JAGUAR I-PACE eTROPHY SERİSİ ABB ORTAKLIĞIYLA KESİNTİSİZ GÜÇ

Z Ü R İ H , İ SV İ Ç R E , 2 7 E Y L Ü L 2 0 1 8 JAGUAR I-PACE eTROPHY SERİSİ ABB ORTAKLIĞIYLA KESİNTİSİZ GÜÇ

Schneider Elektrik 11-12 Ekim Tarihlerinde Zorlu Center PSM de..

Prysmian Kablo her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Yetkili Satıcılar Toplantısı”nı bu yıl Belgrad, Sırbistan’da gerçekleştirdi. 4-7 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen etkinlikte Prysmian Kablo, yetkili satıcıları ile bir araya geldi.

Prysmian Kablo, Yetkili Satıcılarını Belgrad’da ağırladı.

Prysmian Kablo her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Yetkili Satıcılar Toplantısı”nı bu yıl Belgrad, Sırbistan’da gerçekleştirdi. 4-7 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen etkinlikte Prysmian Kablo, yetkili satıcıları ile bir araya geldi.

Acıbadem Kuluçka Merkezi’ nde Yeni Fikirler, LAMP 83’ün Işığıyla Filizleniyor

Optimal aydınlatma çözümleriyle, yurtiçinde ve uluslararası arenada başarılı projelere imza atan LAMP 83, Acıbadem Kuluçka Merkezi’nin aydınlatmadaki çözüm ortağı oldu.

nVent Duyuru

Su ve Elektrik sektörlerinde global ölçekte lider şirketlerden olan Pentair Plc. (NYSE: PNR) 1 Mayıs 2018 tarihinden itibaren firmanın elektrik departmanını nVent Electric (NYSE:NVT) ismi altında şirketleşeceğini açıklamıştı. Pentair ve nVent iki ayrı şirket olarak faaliyetlerine devam edecek.

Ateksis, Adana Şehir Hastanesi’nde

Rönesans Holding grup şirketlerinden Rönesans Sağlık Yatırım önderliğinde Mart 2015’te inşasına başlanan Adana Şehir Hastanesi 18 Eylül 2017’de hasta kabulüne başladı. Günlük 16 bini aşkın hastaya sağlık hizmeti sunacak hastane, sadece Adana’ya değil, tüm bölgeye hizmet edecek.