Elektrik Tesisatlarında Güvenlik ve Ölçüm Yöntemleri Eğitimi Gerçekleşti

Elektrik Tesisatlarında Güvenlik ve Ölçüm Yöntemleri Eğitimi Gerçekleşti

WIN 2018 Panel

WIN Eurasia kapsamında gerçekleştirilen Electrotech Fuarında, değerli katılımcılarımızın sunumlarıyla Panelimiz ve Seminerlerimiz gerçekleşti. 17 Mart 2018 Cumartesi günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Karadeniz Kongre ve Toplantı Salonunda “Elektromekanik uygulamalarda Endüstri 4.0 ‘ın yeri” Paneli düzenlendi.

12. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresinde ETMD Y. K. Başkanı V. Tuncer ÖZEKLİ Panelist

12. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi Kapsamında (Teskon 2015), MTMD’nin Düzenlediği “Bütünleşik Tasarım ve Uygulayıcı Beklentileri” Panelinde ETMD Yönetim Kurulu Başkanı V. Tuncer ÖZEKLİ Panelist.

ETMD Başkanı V. Tuncer ÖZEKLİ, TTMD tarafından düzenlenen “Bütünleşik Tasarım ve Uygulamacı Beklentileri” Paneline konuşmacı olarak katıldı

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği İstanbul Temsilciliğinin düzenlediği 2013/14 eğitim seminerlerinden dördüncüsü 8 Şubat 2014 Cumartesi günü İTÜ Gümüşsuyu Kampüsü, Makine Fakültesi’nde gerçekleştirildi. Derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı V. Tuncer ÖZEKLİ’nin de konuşmacı olarak katıldığı ““Bütünleşik Tasarım ve Uygulamacı Beklentileri” Panelinin Oturum Başkanlığını Ersin GÖKBUDAK yürütürken, diğer konuşmacılar ise İrfan ÇELİMLİ ve Burak ÜNDER’di.