ETMD İzmirde gerçekleştirilen Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisine katıldı.

Derneğimiz 16-19 Ekim Tarihlerinde İzmir de gerçekleştirilen Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’ne bir stand ile katıldı.

ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı 2019

ICCI Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı 2019

ICCI 2018

02 - 04 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenen ICCI 2018 24. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarında ETMD olarak katılım sağladık. Yoğun ilgi gören fuarda Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa CEMALOĞLU' da bizlerle birlikteydi.

WIN 2018 Açılış ve Program

WIN Eurasia kapsamında gerçekleştirilen Electrotech Fuarında, değerli katılımcılarımızın sunumlarıyla Panelimiz ve Seminerlerimiz gerçekleşti. 17 Mart 2018 Cumartesi günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Karadeniz Kongre ve Toplantı Salonunda “Elektromekanik uygulamalarda Endüstri 4.0 ‘ın yeri” Paneli düzenlendi.

WIN Fuarı Kapsamında 18 Mart 2017 Günü ETMD Tarafından “BIM (Yapı Bilgi Modellemesi – Building Information Modelling)” Paneli Gerçekleştirilecek

WIN Fuarı Kapsamında 18 Mart 2017 Günü ETMD Tarafından “BIM (Yapı Bilgi Modellemesi – Building Information Modelling)” Paneli Gerçekleştirilecek

WIN Fuarı 2016 Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

WIN Fuarı’nın gündüz seansındaki resmi açılışında ETMD Yönetim Kurulu Başkanı V. Tuncer ÖZEKLİ ile birlikte Hannover Messe AG Kıdemli Başkan Yardımcısı Wolfgang PECH, Alman Elektrik ve Elektronik Üreticileri Derneği (ZVEI) Şalt, Kumanda ve Endüstriyel Kontrol Sistemleri Bölümü Müdürü Dr. Markus WINZENICK,

WIN Fuarı’nda ETMD Etkinlikleri – 1: “Yapı Malzemeleri Yönetmeliği – CPR Construction Products Regulation” Etkinliği

WIN Fuarı kapsamında, 19 Mart 2016 Cumartesi günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Karadeniz Karadeniz Kongre ve Toplantı Salonunda ETMD, “Yapı Malzemeleri Yönetmeliği – CPR Construction Products Regulation” Etkinliğini düzenledi. Etkinliğin yöneticiliği aynı zamanda ETMD Yönetim Kurulu üyesi olan Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Galip CANSEVER tarafından yapılırken, etkinliğe konuşmacı olarak Prysmian Group firmasından Tamer YAVUZTÜRK ve Zekeriya ŞİRİN katıldılar.

WIN Fuarı kapsamında ETMD tarafından “Elektrik Tesisatlarının Denetlenmesi” Paneli Gerçekleştirildi. (21 Mart 2015)

WIN Fuarı, 19-22 Mart 2015 tarihleri arasında, her yıl olduğu gibi Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlendi ve destekleyicisi olduğumuz Fuar kapsamında ETMD olarak “Elektrik Tesisatlarının Denetlenmesi” başlıklı bir Panel düzenledik.

WIN Fuarında ETMD Etkinliği – “Elektrik Tesisatlarının Denetlenmesi” Paneli (21 Mart 2015, Cumartesi)

Enerji, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri Fuarı (19 Mart – 22 Mart 2015) Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Beylikdüzü / İstanbul

BEST Fuarı’nda ETMD Paneli

BEST Fuarı, 26-29 Eylül 2013 tarihleri arasında CNR EXPO 1. Hall’de düzenlenecek ve destekleyicisi olduğumuz Fuar’da ETMD olarak “Akıllı Şebekeler ve Enerji Verimliliği” başlıklı bir Panel düzenleyeceğiz. Panelimizin moderatörlüğü, aynı zamanda Derneğimizin Yönetim Kurulu üyesi olan, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Galip CANSEVER tarafından yapılacak. Bu tema bazında Panelde konuşmacı olarak yer alması kesinleşen firmalar: Siemens, ABB, Schneider Electric ve Aktif Mühendislik.