BEST Fuarı’nda ETMD Paneli

BEST Fuarı, 26-29 Eylül 2013 tarihleri arasında CNR EXPO 1. Hall’de düzenlenecek ve destekleyicisi olduğumuz Fuar’da ETMD olarak “Akıllı Şebekeler ve Enerji Verimliliği” başlıklı bir Panel düzenleyeceğiz. Panelimizin moderatörlüğü, aynı zamanda Derneğimizin Yönetim Kurulu üyesi olan, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Galip CANSEVER tarafından yapılacak. Bu tema bazında Panelde konuşmacı olarak yer alması kesinleşen firmalar: Siemens, ABB, Schneider Electric ve Aktif Mühendislik.

WIN Fuarı’13 Birinci Faz Katılımımız

HM Bileşim AŞ tarafından 21 Mart – 24 Mart 2013 tarihleri arasında düzenlenen WIN Fuarlarının birinci fazının açılışı 21 Mart 2013 Perşembe günü yapıldı. Açılışta HM Bileşim Fuarcılık AŞ Genel Müdürü Alexander KÜHNEL, Alman Mühendislik Federayonu VDMA Türkiye Ülke Müdürü Dr. Friedrich WAGNER , Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği (ETMD) Yönetim Kurulu Başkanı V. Tuncer ÖZEKLİ ve fuarı destekleyen üç kuruluşun temsilcileri birer konuşma yaptılar.

WIN Fuarı 2016 Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

WIN Fuarı’nın gündüz seansındaki resmi açılışında ETMD Yönetim Kurulu Başkanı V. Tuncer ÖZEKLİ ile birlikte Hannover Messe AG Kıdemli Başkan Yardımcısı Wolfgang PECH, Alman Elektrik ve Elektronik Üreticileri Derneği (ZVEI) Şalt, Kumanda ve Endüstriyel Kontrol Sistemleri Bölümü Müdürü Dr. Markus WINZENICK,