ETMD 10. Genel Kurul Çağrısı

Yeni Adresimize Taşındık

Dernek Merkez Ofisimiz yeni adresinde

İnşaat Sektörünün Buluşma Noktası İnşaat ve Konut Konferansı Kapılarını Açıyor

Türk inşaat sektörünün buluşma noktası İnşaat ve Konut Konferansı, 15 Ocak 2019 Salı günü Sheraton Grand Hotel Ataşehir İstanbul’da kapılarını açıyor. ETMD Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği olarak desteklediğimiz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mustafa CEMALOĞLU’nun konuşmacı olarak yer alacağı konferansa tüm üyelerimiz davetlidir.

ETMD ''Deneyimler Buluşması’’

ETMD ‘’Deneyimler Buluşması’’ EMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Erol CELEPSOY 03/11/2018

10. Geleneksel ETMD Gecesi

10. Geleneksel ETMD Gecesi ETMD 10.Geleneksel Gecesi, her yıl olduğu gibi bu yılda Çiftehavuzlar Büyük Kulüp’te, 19/10/2018 Cuma Günü, sektörün önde gelen firmalarının katılımlarıyla gerçekleştirildi.

ETMD Deneyimler Buluşması 3/11/2018

'Deneyimler Buluşmaları'' devam ediyor ! 3 Kasım da EMO İstanbul Şube Başkanı Sayın Erol CELEPSOY Merkez Ofisimizde bizlerle.. Tüm üyelerimiz ve Tüm Meslektaşlarımız davetlidir.

ETMD Bowling Turnuvası 2018

ETMD Bowling Turnuvası 2018 20 Eylül 2018 tarihinde bir ETMD organizasyonu olan Bowling Turnuvası için katılımcı firmalarımızla buluştuk.

ETMD Bowling Turnuvası Geri Sayımda

Tatil Bitti, Yarış Başladı ! Tatilden sonra başlamak zordur. Hem yeni sezona ısınmak hem de sektörel bütünlüğümüzü pekiştirmek için bileğine güvenenleri bekliyoruz.

MTMD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İrfan ÇELİMLİ Röportajı

Bu yazımızda MTMD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İrfan ÇELİMLİ ile yaptığımız röportaj yer almaktadır.

Etik Değerler