ETMD Yaza Merhaba Kahvaltısı

23 Haziran 2018 Cumartesi günü üye firmalarımızın temsilcileri ile ETMD Yaza Merhaba Kahvaltısı’nda bir araya geldik.

Orta Gerilim Röleleri Semineri

11 Mayıs 2013'de, ETMD Merkezi’nde Schneider Electric tarafından Orta Gerilim Röleleri semineri gerçekleştirildi. Schneider Electric’te Ürün Müdürü olarak görev yapan Tuğçe İŞLER ve Burcu ÇUBUKÇU tarafından verilen seminerin başlığı “”Orta Gerilim Sepam ve Micom Tipi Koruma Röleleri ve Kullanım Alanları” idi.

Enerji İzleme ve Yönetim Sistemleri Semineri

25 Mayıs 2013 Cumartesi günü ETMD Merkezi’nde Siemens firması tarafından Enerji İzleme ve Yönetim Sistemleri semineri gerçekleştirildi. İçeriği: i. Enerji Yönetimindeki Amaç? ii. Enerji Yönetim Sistemleri ile Neler Yapılabilir? iii. Enerji Yönetim Sistemi Ürünleri iv. Enerji Yönetim Sistemi Yazılımı Sentron Power Manager olan seminerin konuşmacısı Siemens’de Ürün Yöneticisi olarak görev yapan Erdoğan Bayrı idi.

OBO Bettermann 2 Kasım 2013′te “Aşırı Gerilim ve Yıldırımdan Korunma” Semineri Gerçekleştirildi.

2 Kasım 2013 tarihinde; ETMD Merkezi Seminer Salonumuzda OBO Bettermann firması tarafından ‘Aşırı Gerilimlerden ve Yıldırımdan Korunma’ konulu seminerimiz gerçekleştirilmiştir. Ayrıca Seminer süresince sektörde karşılaşılan sorunlar, katılımcılarımızla birlikte tartışılmıştır.

ETMD Deneyimler Toplantı Serisi -4-, Yusuf Hikmet KAYA’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği olarak daha önceki yıllarda başlatmış olduğumuz Deneyimler Toplantı Serilerinin dördüncüsü, Sektörümüzün Duayenlerinden, Derneğimizin Kurucu Üyesi ve aynı zamanda İlk Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Hikmet KAYA’nın katılımıyla 23 Kasım Cumartesi günü 10:30’dan itibaren Dernek Merkezimizde gerçekleştirildi.

Yenilenen Salonumuzda Düzenleyeceğiniz Firma Seminerlerinizi Bekliyoruz.

Seminer Salonumuzda "Deneyimler Toplantıları"nı ve "Elektrik Tesisat Mühendisliği"ni ilgilendiren teknik etkinlikleri düzenliyoruz. Aynı zamanda Elektrik Tesisat Mühendisliği alanında faaliyet gösteren firmalarımızda ürettikleri ürünlere ilişkin olarak Firma Seminerleri de düzenlemektedirler. Yenilenen salonumuzda Firma Seminerlerinizi bekliyoruz.

Schneider Electric 11 Ekim'de “Ecodial Advanced 4.4 Programı” Semineri Düzenleyecek

Katılmayı arzu eden üyelerimiz ve meslektaşlarımızın derneğimize 10 Ekim 2014 tarihine kadar e-posta, faks veya telefonla rezervasyon yaptırmalarını saygı ile rica ederiz.

“Ecodial Advanced 4.4 Programı” Semineri 11 Ekim’de Gerçekleştirildi

Schneider Electric tarafından verilen “Ecodial Advanced 4.4 Programı” 11 Ekim 2014 Cumartesi ETMD Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Seminerin açılış konuşması ETMD Yönetim Kurulu Başkanı V. Tuncer ÖZEKLİ tarafından yapıldı.

“Simaris Yazılımları” Semineri, Siemens firması tarafından ETMD Dernek Merkezinde Verilecek. (07 Mart 2015)

Siemens firması tarafından verilecek “Simaris Yazılımları” Semineri 07 Mart Cumartesi 2015 Saat: 10:30 – 13:30 Sayın Üyelerimiz, Sayın Meslektaşlarımız, Aşağıda program ve içeriğini verdiğimiz konferans ücretsiz olarak, derneğimizin toplantı salonunda düzenlenmektedir.