ETMD Bowling Turnuvası Geri Sayımda

Tatil Bitti, Yarış Başladı ! Tatilden sonra başlamak zordur. Hem yeni sezona ısınmak hem de sektörel bütünlüğümüzü pekiştirmek için bileğine güvenenleri bekliyoruz.

ETMD Yaza Merhaba Kahvaltısı

23 Haziran 2018 Cumartesi günü üye firmalarımızın temsilcileri ile ETMD Yaza Merhaba Kahvaltısı’nda bir araya geldik.

12. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi Kapsamında (Teskon 2015), MTMD’nin Düzenlediği “Bütünleşik Tasarım ve Uygulayıcı Beklentileri” Panelinde ETMD Yönetim Kurulu Başkanı V. Tuncer ÖZEKLİ Panelist

12. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi Kapsamında (Teskon 2015), MTMD’nin Düzenlediği “Bütünleşik Tasarım ve Uygulayıcı Beklentileri” Panelinde ETMD Yönetim Kurulu Başkanı V. Tuncer ÖZEKLİ Panelist.

Yapı Sektöründe Elektrik ve Mekanik Kesişimler Çalıştayı

5-6 Mayıs'ta Bursa'da, MTMD ile birlikte 5 ana temada "Yapı Sektöründe Elektrik ve Mekanik Kesişimler" çalıştayı düzenlendi.

ETMD Çukurova Üniversitesi'nde AC/DC Günleri

Çukurova Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü davetlisi olarak, Derneğimiz Genel Sekreteri ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Ahmet Nuri İŞLEK, AC/DC Günleri etkinliği kapsamında ve 4 Nisan 2018 tarihinde, derneğimiz hakkında bilgilendirme ve yine iş dünyasında mühendislik hakkında bilgilendirmeler içeren sunumunu gerçekleştirmiştir.

ETMD Deneyimler Buluşması

ETMD Deneyimler Buluşması organizasyonları 24 Mart 2018 tarihinde Cahit ATAY ile devam etti.

ETMD Ligi 2018 Turnuvası Tamamlandı

İlkini 2015 yılında düzenlediğimiz ve sektör firmalarının katılımı ile gerçekleştirdiğimiz ETMD Ligi Futbol Turnuvası bu yılda oldukça ilgi gördü.

MTMD ve ETMD Yöneticileri 08 Mart 2016 günü ETMD Merkezinde Buluştular

08 Mart 2016 günü MTMD ve ETMD Yönetim Kurulu Üyeleri ETMD Merkezinde bir araya gelerek geleceğe yönelik olarak birlikte yapabilecekleri çalışmalar üzerine görüş alış verişinde bulundular. Toplantının ilk bölümünde MTMD ve ETMD derneklerini yaptıkları sunumlarla katılımcılara detaylı olarak anlattılar. Toplantının ikinci bölümünde ise birlikte yapılabilecek çalışmaların ana başlıkları üzerine fikirler paylaşıldı ve gelecek günlerde yapılabilecek çalışmaların ön planlaması üzerine konuşuldu.

“Ecodial Advanced 4.4 Programı” Semineri 11 Ekim’de Gerçekleştirildi

Schneider Electric tarafından verilen “Ecodial Advanced 4.4 Programı” 11 Ekim 2014 Cumartesi ETMD Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Seminerin açılış konuşması ETMD Yönetim Kurulu Başkanı V. Tuncer ÖZEKLİ tarafından yapıldı.

Schneider Electric 11 Ekim'de “Ecodial Advanced 4.4 Programı” Semineri Düzenleyecek

Katılmayı arzu eden üyelerimiz ve meslektaşlarımızın derneğimize 10 Ekim 2014 tarihine kadar e-posta, faks veya telefonla rezervasyon yaptırmalarını saygı ile rica ederiz.